Ładowanie
Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój

Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój

Wybierz sprawdzone Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń. Nasza oferta obejmuje polisy dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Postaw na profesjonalizm i doświadczenie.

Działamy na rzecz wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dbamy o to, aby każdy z Klientów czuł się bezpieczny i spokojny o swoją przyszłość. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję na dobór najkorzystniejszego wariantu ochrony.

Oferta ubezpieczeń indywidualnych

Korzystając z naszych usług masz gwarancję na kompleksowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz bogatą ofertę ubezpieczeniową. Oferta zostanie dopasowana do potrzeb Klienta, zarówno pod względem finansowym, jak i warunków ubezpieczenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW. Tanie i solidne ubezpieczenia samochodowe. Polisa komunikacyjna ma na celu ochronę majątku ubezpieczonego od szkód spowodowanych w związku z ruchem pojazdu mechanicznego.

Ubezpieczenia majątkowe

Produkty, z jednej strony chroniące przed kosztami związanymi ze zniszczeniami lub utratą majątku, a z drugiej – zabezpieczające interesy osób, które wskutek zdarzenia losowego mogą zostać poszkodowane.

Ubezpieczenia
osobowe

Przedmiotem ubezpieczenia osobowego jest ochrona życia, zdrowia i zdolności człowieka do pracy. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. NWW, grupowe ubezpieczenie, zwrot kosztów nabycia środków rehabilitacyjnych i inne.

Ubezpieczenia OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przyda się, gdy masz dziecko, które zarysuje samochód sąsiada, lub gdy zalejesz mieszkanie piętro niżej.

Ubezpieczenia
podróży

Polisa dla osób podróżujących służbowo lub w celach turystycznych. Wybierz odpowiednie ubezpieczenie i nie martw się o koszty, gdy wydarzą się nieoczekiwane zdarzenia.

Ubezpieczenia
rolne

Ubezpieczenie skierowane jest do rolników – osób fizycznych, którzy posiadają gospodarstwo rolne. Zapewnia ochronę rolnika przed niespodziewanymi wypadkami wyrządzonymi osobie trzeciej w związku z posiadaniem i użytkowaniem gospodarstwa rolnego.

Oferta ubezpieczeń firmowych

Insur Invest Sp. z o.o. zajmuje się również obsługą ubezpieczeniową firm, instytucji oraz administracji publicznej. Ubezpieczenia firm, ze względu na większą ilość występujących ryzyk, zróżnicowanie branży oraz skali prowadzonej działalności, tym bardziej polega na profesjonalnym doradztwie. Nie ważne czy prowadzisz małą działalność, czy duże przedsiębiorstwo, przygotujemy ofertę dopasowaną pod względem rodzaju, formy oraz zakresu ochrony ubezpieczeniowej do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Doradzamy w zakresie identyfikacji i oceny ryzyka, zaproponujemy zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz pomożemy w likwidacji ewentualnej szkody. Dla dużych partnerach oferujemy pomoc, przy tzw. risk menagement. Zależnie od potrzeb firm oferujemy m.in :

Ubezpieczenie majątku firmy od pożaru, kradzieży czy zdarzeń losowych

Ubezpieczenia budynków, budowli, maszyn, urządzeń, mienia ruchomego czy środków obrotowych od kradzieży, uszkodzeń i zdarzeń losowych. Wszechstronny zakres ubezpieczeniowy dla firm o różnorodnej specyfice.

Ubezpieczenia firmy
od utraty zysku
(business interruption)

Ubezpieczenie Twojej firmy od utraty zysku obejmuje uszkodzenie maszyn/urządzeń, od których zależy działalność wytwórcza firmy, zniszczenie budynku czy straty wynikające z niezrealizowanych kontaktów.

Ubezpieczenia specjalne

Ubezpieczenia specjalne obejmują ryzyka budowlane, ryzyka montażowe, ubezpieczenia maszyn i urządzeń od awarii, ubezpieczenia maszyn budowlanych i wiele innych. Wybierz odpowiednie ubezpieczenie dla siebie.

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Rodzaj ubezpieczenia dotyczący OC dla podmiotów gospodarczych, OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, OC za produkt i należyte wykonanie usług, OC członków zarządu i rad nadzorczych spółek kapitałowych.

Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenia CARGO mienia w transporcie krajowym i międzynarodowym, ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego, ubezpieczenie OC spedytora, ubezpieczenie kabotażowe. Szybka wypłata ubezpieczenia.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Gwarancje przetargowe, gwarancja należytego wykonania kontraktu, gwarancja zwrotu zaliczki, gwarancja właściwego usunięcia wad i usterek, gwarancja celna. Ochrona niewypłacalności dla beneficjenta.

Ubezpieczenia komunikacyjne flot samochodowych

Oferujemy ubezpieczenia flotowe dla podmiotów gospodarczych posiadających min. 5 pojazdów dopuszczonych do ruchu i zarejestrowanych w Polsce. Polisa ubezpieczeniowa dopasowana do specyfiki floty.

Ubezpieczenia grupowe pracowników

Pakiety zawierające ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie zdrowotne. Wsparcie finansowe pracowników w razie nieprzewidzianego zdarzenia losowego.

Ubezpieczenia OC zawodowe

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla pewnych zawodów. W przypadku błędu związanego z wykonywaniem swojej profesji, to ubezpieczyciel pokrywa koszty szkód.

Zostań w domu

Zostań w domu

Kup ubezpieczenie zdalnie
przez telefon, przez internet

Prosto i wygodnie, bez wychodzenia z domu, ubezpieczę:

 • Twój dom i mieszkanie
 • Twój samochód
 • Twoje życie

Każdy z nas może i powinien podejmować działania, które przyczynią się do ograniczenia ryzyka zachorowania na chorobę COVID-19 wywoływaną przez koronawirusa.

Bądź bezpieczny. Zostań w domu.

Skontaktuj się z nami

informacjami o przetwarzaniu danych osobowych

RODO

Począwszy od dnia 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: „RODO”).

Administratorem danych osobowych jest: Insur Invest Sp. z o.o. - ul. Kościuszki 18, 88-300 Mogilno

Podczas pozyskiwania Twoich danych osobowych administrator danych osobowych przekazuje Ci wszelkie informacje wynikające z art. 13 RODO. W przypadku, w którym administrator pozyska Twoje dane osobowe z innego źródła i będzie to wymagane prawem, administrator danych osobowych przekaże Ci także wszelkie informacje wynikające z art. 14 RODO najpóźniej w ciągu miesiąca od ich pozyskania, przy pierwszej komunikacji lub przy ujawnieniu danych innemu odbiorcy.

W Polityce prywatności znajdziesz informacje o tym, w jakich celach i w jaki sposób przetwarzają dane osobowe administratorzy danych osobowych należący do Insur Invest Sp. z o.o. w zależności od okoliczności, w związku z korzystaniem z serwisu Insur.pl lub w związku z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej lub działalnością funduszu emerytalnego.

Administrator danych osobowych należący do Insur Invest Sp. z o.o. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym możesz skontaktować się w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych osobowych. Kontakt może nastąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pisemnie na podany poniżej adres.

Insur Invest Sp. z o.o.
IOD: Imię i nazwisko
ul. Kościuszki 18, 88-300 Mogilno
email:

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, przysługują Ci następujące uprawnienia:

 • prawo do wycofania zgody (tam, gdzie podstawą prawną przetwarzania jest zgoda) w dowolnym momencie. Wycofanie przez Ciebie zgody nie będzie jednak mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem;
 • prawo dostępu do Twoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo sprostowania Twoich danych;
 • prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych;
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, mającego za podstawę nasz prawnie uzasadniony interes;
 • prawo przenoszenia danych;
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (w Polsce jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Lista towarzystw ubezpieczeniowych

Alianz Polska

Alianz Polska

Alianz Życie Polska

Alianz Życie Polska

Balcia

Balcia

Compensa

Compensa

Compensa na życie

Compensa na życie

Generali

Generali

Generali Życie

Generali Życie

HDI

HDI

Inter Polska

Inter Polska

Inter Życie Polska

Inter Życie Polska

Inter Risk

Inter Risk

Link 4

Link 4

LLoyd's

LLoyd's

Macif Życie

Macif Życie

MTU

MTU

Polisa Życie

Polisa Życie

Proama

Proama

PZU

PZU

Signal Iduna

Signal Iduna

Signal Iduna Życie

Signal Iduna Życie

Ergo Hestia

Ergo Hestia

Ergo Hestia Na Życie

Ergo Hestia Na Życie

TUW

TUW

TUZ

TUZ

Uniqa

Uniqa

Warta

Warta

Warta Na Życie

Warta Na Życie

Wiener

Wiener

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie w Insur Invest?

 • Najtańsze ubezpieczenia

  Insur Invest porównuje ubezpieczenia najtańszych firm, prezentując nawet kilkadziesiąt ofert. Posiadamy ofertę ubezpieczeniową kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych, spośród których zaproponujemy Tobie ofertę najkorzystniejszą. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dopasowywanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój
Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój
 • Dla kogo?

  Zapewniamy kompleksowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz bogatą ofertę produktów ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych oraz dla firm. Ubezpieczenia Jastrzębie-Zdrój – świetne ubezpieczenia w dobrej cenie. Skontaktuj się.

Opinie klientów

Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet.

Wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera, piękne miejsce, polecam wszystkim się ubezpieczyć 😀

Marta

Klient

Polecam, miła i kompetentna obsługa, zarówno telefonicznie jak i osobiście.

Katarzyna

Klient

Wykwalifikowana kadra doradców ubezpieczeniowych. Polecam!

Agnieszka

Klient

Polecam, profesjonalne doradztwo

Anna

Klient

Nie znalazłeś agenta w swojej okolicy?
Dołącz do nas i oferuj szeroki zakres ubezpieczeń, w blisko 40 towarzystwach ubezpieczeniowych w jednym miejscu